Nomader

Kim jesteśmy i co robimy?

"Każda podróż ma swoje zalety. Kiedy odwiedzasz lepiej rozwinięte kraje, możesz dowiedzieć się jak poprawić swój własny. A kiedy los zaprowadzi cię do tych biedniejszych, nauczysz się go doceniać"

Samuel Johnson, pisarz i leksykograf angielski

Podróże to nasza pasja

Z ciekawości i chęci poznawania Świata, odmiennych kultur, krajów i zwierząt – zrodziło się nasze zamiłowanie do bliskich wypraw i dalekich podróży. Podróżujemy po całym świecie, odwiedziliśmy wiele krajów, ale staramy się czerpać ogromną satysfakcję z każdej wyprawy, nawet takiej, która wiedzie nas po bliższych lub dalszych zakątkach Polski.

Podczas każdego z wyjazdów doceniamy zalety i analizujemy ewentualne wady używanego sprzętu podróżniczego i akcesoriów turystycznych, które zawsze testujemy osobiście, na różnych szerokościach geograficznych. Nasze produkty znamy doskonale, a te, które w pełni spełniają nasze oczekiwania oferujemy naszym Przyjaciołom, Kontrahentom i Klientom podczas ich wyjazdów i podróży.

W naszej dystrybucji oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty turystyczne i akcesoria podróżnicze oraz outdoorowe, a przy ich wyborze zawsze stawiamy na jakość.

Odwiedzonych krajów

Przetestowanych produktów

Dystrybuujemy w Polsce produkty wyłącznie renomowanych i będących specjalistami w swojej dziedzinie producentów. Przy wyborze sprzętu turystycznego i podróżniczego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, co gwarantuje naszym klientom satysfakcję z zakupu i niezawodność w trakcie użytkowania produktów czy to w Polsce, czy w najodleglejszych zakątkach świata.

Marki, które oferujemy –  Cocoon, Cocoon Insect Shield, Care Plus, Traveler’s Tree, SteriPEN, Kupilka, DrinkPure, Javel Aqua, Healthy Back Bag, Tilley, SilkBody – to wyłącznie sprawdzone produkty, których sami wcześniej używaliśmy i testowaliśmy je w różnorakich warunkach, podczas licznych wyjazdów krajowych i zagranicznych.

Włączyliśmy je do naszej oferty dlatego, że są to produkty, z których sami chcielibyśmy korzystać w trakcie każdej podróży.

Fotografie z naszych wypraw

Podczas naszych licznych podróży, w trakcie których zawsze testujemy
i sprawdzamy oferowane przez nas produkty i akcesoria podróżnicze, dystrybuowanych przez nas marek, staramy się również uchwycić spustem migawki, najpiękniejsze momenty podróży i piękno otaczającego nas Świata oraz jego barwnego krajobrazu i ciekawej fauny, i flory.

Nasza historia

Połączyła nas pasja do podróżowania. To z niej narodził się Nomader.

Firma Nomader została stworzona z myślą o osobach podróżujących do tropików i ciepłych krajów, lecz jej dewiza to: outdoor, fashion, travel, health.

Aktualna oferta firmy Nomader przeznaczona jest nie tylko dla wytrawnych podróżników i obieżyświatów, ale i dla ludzi lubiących spędzać wolny czas aktywnie, na świeżym powietrzu. Produkty naszych marek będą przydatne podczas podróży dalekich i bliskich, są idealne na pustynię i w góry, do dżungli i nad morze, sprawdzają się podczas samotnych i grupowych wypraw w nieznane. A specjalistyczny, różnorodny sprzęt podróżniczy i turystyczny, oferowany przez firmę Nomader, jest niezbędny podczas specjalistycznych wypraw i ekspedycji.

Właściciele firmy Nomader to aktywni podróżnicy. Ich bogate doświadczenie połączone z szeroką i specjalistyczną wiedzą gwarantuje, że w ręce naszych klientów trafiają najlepsze, niezawodne produkty potrzebne w podróży. Służymy też fachową i rzetelną poradą by uczynić każdą podróż bezpieczną, komfortową i niezapomnianą.

Od 2005 roku, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów austriackich marek: Cocoon, Cocoon – Insect Shield, Traveler’s Tree (www.cocoon.at, www.cocoon.pl). Aktualnie jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: holenderskiej marki Care Plus, kanadyjskiej marki Tilley, angielskiej marki Healthy Back Bag (znanej w USA jaki Ameribag), fińskiej marki Kupilka, szwajcarskiej marki DrinkPure i nowozelandzkiej SilkBody. Dystrybuujemy też marki SteriPEN, Javel Aqua i Kukuxumusu.

Zaufały nam już tysiące turystów i podróżników. Wspieraliśmy wiele wypraw i ekspedycji. A produktów oferowane przez firmę Nomader w Polsce używali oraz testowali podczas swoich wypraw: właściciele i pracownicy firmy Nomader, sprzedawcy sklepów, a także wielu doświadczonych i znanych podróżników i dziennikarzy.

Produkty marek oferowanych w Polsce przez Nomadera używali dotychczas m.in.: Michał Kochańczyk, Marek Arcimowicz, Tomasz Michniewicz, Piotr Strzeżysz, Kamila Gruszka, Monika Witkowska, Emil Witt, Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska, Kamila Kielar, uczestnicy programów telewizyjnych np. “Azja Express” oraz ekipa filmowa programu: “Kobieta na krańcu świata”. Naszymi klientami byli także: wspinaczka skalna – Ola Taistra, ratownik TOPR – Piotr Jasieński oraz wiele innych osób.

Współpracujemy również z lekarzami medycyny tropikalnej, m.in. z dr Izabelą Tarczoń z Międzynarodowego Punktu Szczepień – Przylądek Zdrowia w Krakowie, będącego Certyfikowanym Centrum Medycyny Podróży oraz z dr Agnieszką Wroczyńską z Krajowego Ośrodka Medycyny Tropikalnej w Gdyni, od których otrzymujemy rzetelne informacje na temat produktów i sprzętu turystycznego, zapewniającego bezpieczeństwo oraz chroniącego zdrowie w podróży.

Z opiniami oraz testami wybranych produktów, oferowanych przez firmę Nomader, można zapoznać się również na naszej stronie, w zakładce: “Testy i recenzje”.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami – napisz do Nas.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zespół firmy Nomader

Masz pytania?

Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.
7

Adres

NOMADER
Artura Grottgera 8a
81-809 Sopot

Telefon

+(48) 514 820 428

E-mail

biuro@nomader.pl

Napisz do nas

2 + 12 =